17.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија Нотари, извршители, адвокати и сметководители на државата и должат 1,6 милиони евра.

Нотари, извршители, адвокати и сметководители на државата и должат 1,6 милиони евра.

Translate (Eng):[gtranslate]

Нотари, извршители , адвокати, сметководители од Истониот регион на државата и должат 1,6 милиони евра, покажува најновата листа на должници на УЈП.

РЕКЛАМА
- Реклами -