2.7 C
Ohrid
четврток, декември 7, 2023
ПочетнаМакедонијаЌе се насмеете до солзи: Гафови на нашите македонски политичари..

Ќе се насмеете до солзи: Гафови на нашите македонски политичари..

Гафовите се нормален и природен следбеник на политичарите и секоја јавна личност е ставена во фокус на вниманието на медиумите или љубопитните граѓани. Зависно од начинот на кој се справуваат со нив, грешките умеат да бидат потполно деструктивни по политичарите или пак да придонесат кон нивно очовечување пред гласачите како нормални, ранливо несовршени човечки суштества, за кои треба да имаме разбирање и прочка, но како и да е смеењето е половина здравје НЕЛИ?!

Во продолжение погледнете ги гафовите на наште политичари кои секодневно ги гледаме по медиумите..

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...