24.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Македонија Ќе се насмеете до солзи: Гафови на нашите македонски политичари..

Ќе се насмеете до солзи: Гафови на нашите македонски политичари..

Translate (Eng):[gtranslate]

Гафовите се нормален и природен следбеник на политичарите и секоја јавна личност е ставена во фокус на вниманието на медиумите или љубопитните граѓани. Зависно од начинот на кој се справуваат со нив, грешките умеат да бидат потполно деструктивни по политичарите или пак да придонесат кон нивно очовечување пред гласачите како нормални, ранливо несовршени човечки суштества, за кои треба да имаме разбирање и прочка, но како и да е смеењето е половина здравје НЕЛИ?!

Во продолжение погледнете ги гафовите на наште политичари кои секодневно ги гледаме по медиумите..

РЕКЛАМА
- Реклами -