4.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаМакедонијаАпасиев се пошегува: Да бев од ДУИ пајакот немаше да ми ја...

Апасиев се пошегува: Да бев од ДУИ пајакот немаше да ми ја крене Алфата.

Вчера, пајак службата од град Скопје, подигала непрописно паркирани возила, меѓу кои и она на пратеникот и лидер на Левица, Димитар Апасиев.

По тој повод тој во два наврати се огласи на својот профил на социјалните мрежи:

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...

Османи: Следната мисија на ДУИ е претседател на државата

Портпаролот на ДУИ, Бујар Османи денеска во изјава за медиумите рече дека следната мисија на ДУИ е претседател, бидејќи тоа е единствената функција која...