32-годишна скопјанка го пријавила својот шеф- Сакал да продолжи нивната интимна средба..

Според Билтенот за дневни настани на МВР, на 08.02.2021 година во 14:40 часот во СВР Скопје, 32-годишна жена од Скопје, пријавила дека во временскиот период од 2018 година до 16.01.2021, 59 годишен маж, кој ѝ бил претпоставен на работа и со кого неколку месеци била во љубовна врска, ја вознемирувал и ја уценувал.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here