26.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Ветерот не ни донесе само студ, го донесе и Роки Балбоа во...

Ветерот не ни донесе само студ, го донесе и Роки Балбоа во Гостивар. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Некои луѓе си се посветени едноставно нема ништо лошо во тренинг на снег
на Роки Балбоа,обичен ден во Гостивар.

РЕКЛАМА
- Реклами -