Оригинален подарок за Денот на вљубените: Слики од сите жени на кои сопругот им ставил лајк

Глорија ги испечатила и му ги подарила на сопругот сите фотографии од жени на кои им ставил лајк на Инстаграм.

“Бидејќи сите живи го споделуваат она што и го дале на својата поубава половина за Денот на вљубените, и јас се одлучив. Му ги давам на сопругот сите слики од жени што му се допаднаа на Инстаграм. Се надевам дека ќе му се допадне”, напишала таа.

Видеото доби повеќе од 15 милиони лајкови и прегледи на „ТикТок“.

 

@gr93laWhat did you gets get your man for Valentine’s Day ?😁 #fyp #valentinesday #messytiktok #couplegoals #crazy #fypシ

♬ Bust Your Windows – Glee Cast

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here