17.9 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија Ексклузивно: Во непосредна близина на „Командирска зграда“ во Охрид, пронајдена најлонска ќеса...

Ексклузивно: Во непосредна близина на „Командирска зграда“ во Охрид, пронајдена најлонска ќеса полна со марихуана

Translate (Eng):[gtranslate]

Во Охрид на улица „Егејска“ во близина на таканаречената „Командирска зграда“ , случакно е пронајдена апоголема количина опојна дрога Марихуана.Марихуаната е пронајдена спакована во најлонски кеси, а во моментов  екипи на полициски службеници прават увид на лица место….

охридскај

РЕКЛАМА
- Реклами -