17.4 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Гавазова: Кој кого копира, јас или Џеј Ло мене...

Гавазова: Кој кого копира, јас или Џеј Ло мене…

Translate (Eng):[gtranslate]

Српската пејачка Јелена Карлеуша како да ги инспирираше и нашите пејачки и водителки да се споредуваат со светски позанти ѕвезди кога е модниот избор во прашање.

Па така, се почесто можеме да видиме фотографии од кои се прави паралела, особено со модните комбинации кои ги носи светски познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез.

Овој пат, таква споредба со латино дивата направи нашата фолк пејачка Сузана Гавазова. Таа пронајде фотографија од себе од 2016 година и направи споредба со онаа на Џеј Ло.

РЕКЛАМА

Неспорно е дека двете носат многу слична модна комбинација, на Сузе е црн топ од тантела споен со црно здолниште, додека на Џеј Ло е во бело издание.

Убавина и Здравје

- Реклами -