7.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Македонија Твитерџиите не мируваат: Нас починати од болница ни бегаа не па Сашо...

Твитерџиите не мируваат: Нас починати од болница ни бегаа не па Сашо Мијалков.

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи се поголем е бројот на коментари и потсмев на сметка на бегството на Сашо Мијалков и неспособноста на надлежните.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -