28.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија Го имаме најпозитивниот лик на протестите: Летаат корпи, камења, а дедово си...

Го имаме најпозитивниот лик на протестите: Летаат корпи, камења, а дедово си витка цигарчиња..

Translate (Eng):[gtranslate]

Очигледно ја има сфатено целосната ситуација во државата. Па, таква му е и реакцијата.

РЕКЛАМА
- Реклами -