27.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија Повторно силен земјотрес во Грција, истиот беше почуствуван и во Македонија..

Повторно силен земјотрес во Грција, истиот беше почуствуван и во Македонија..

Translate (Eng):[gtranslate]

Повторно силен земјотрес во Грција. Истиот беше почувствуван и во Македонија.

Деталите за земјотресот погледнете ги во продолжение:

РЕКЛАМА
- Реклами -