28.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија Одамна не сме погледнале вакво позитивно видео: Еве како дамите од Скопје...

Одамна не сме погледнале вакво позитивно видео: Еве како дамите од Скопје реагираат на убавите комплименти.

Translate (Eng):[gtranslate]

Убавиот збор може да го разубави денот, да нѐ охрабри да бидеме силни, да нѐ поттикне да шириме позитивна енергија.

Во пресрет на Празникот на жената, Skopje City Mall ги потсети жените колку навистина значат. Тие на случајните минувачки им поделија убави комплименти.

Еве како дамите од Скопје реагираат на убавите комплименти:
skopje info

РЕКЛАМА
- Реклами -