22.9 C
Ohrid
петок, јуни 14, 2024
ПочетнаМакедонијаОдамна не сме погледнале вакво позитивно видео: Еве како дамите од Скопје...

Одамна не сме погледнале вакво позитивно видео: Еве како дамите од Скопје реагираат на убавите комплименти.

Убавиот збор може да го разубави денот, да нѐ охрабри да бидеме силни, да нѐ поттикне да шириме позитивна енергија.

Во пресрет на Празникот на жената, Skopje City Mall ги потсети жените колку навистина значат. Тие на случајните минувачки им поделија убави комплименти.

Еве како дамите од Скопје реагираат на убавите комплименти:
skopje info

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

После повеќегодишното барање на сите фудбалски школи и фудбалски клубови, градоначалникот Пецаков успеа да го реализира проектот за осветлување на помошното фудбалско игралиште со...

После повеќегодишното барање на сите фудбалски школи и фудбалски клубови успеавме да го реализираме проектот за осветлување на помошното фудбалско игралиште со вештачка трева....

Детали од МВР за убиството во Кратово-36 годишната В.И со нож го заклала сопругот и свекорот !

Полициски службеници од ОВР Кратово вчеравечер околу 22:08 часот, ја лишиле од слобода В.И.(36) од Кратово. -Таа се сомничи дека во семејната куќа во Кратово...

Холандскиот турист бил каснат од отровната змија додека ја разгледувал Самоиловата тврдина во Охрид.

Холандскиот турист кој за малку ќе го загубеше животот поради тоа што немало серум во болницата во Охрид, бил каснат од отровната змија додека...

Ослободено мече кое утрово било заглавено на дрво во Маврови Анови

ЦУК: Утрово во 7.35 часот на 112 е добиена пријава за заглавено мече во гранките на дрво во двор на викендица во Маврови Анови. Секторот...