10.9 C
Ohrid
понеделник, октомври 18, 2021
Почетна Македонија Охриѓанец се јавува во емисијата Здраво Македонијо: Роберт како мојт ние во...

Охриѓанец се јавува во емисијата Здраво Македонијо: Роберт како мојт ние во Охрид да сме 20 минути понапред од Скопје?!

Translate (Eng):[gtranslate]

Охриѓанец се јавува во емисијата ”Здраво Македонијо”, и покрај што темата на разговор е политика на нашиот сограѓанин го бунело како тоа сме ние понапред од Скопје 20 минути…. дали Телеком касни или навистина сме, што е работава никој не сака да му каже…
Во продолжение погледнете го видеото и уживајте…

РЕКЛАМА