18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија Повторно се појави Гоце: Родителите не сакале да ме хранат повеќе, па...

Повторно се појави Гоце: Родителите не сакале да ме хранат повеќе, па што сте ме раѓале…

Translate (Eng):[gtranslate]

Добро познатото или невоспитано момче Гоце повторно бранува низ социјалните мрежи. Тој неодамна објави видео како неговите родиле не сакале повеќе да го хранат, а неговиот одговор ќе го слушнете во видеото…

Ова е уште еден доказ за останатите родители да обрнат повеќе внимание за нивните деца што прават со телефоните во рака. За оваа социјална мрежа не предупредува и министерот Оливер Спасовски.

РЕКЛАМА
- Реклами -