4.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаМакедонијаМо*ко еден смрден -Пандов со реакција до Каракачанов

Мо*ко еден смрден -Пандов со реакција до Каракачанов

Изреволтиран од тврдењата на Каракачанов се јави Александар Пандов на својот профил да демантира

Мочко еден смрден. Сите ли вака ко тебе лажат таму во Бугарија или ова ти е нарачка од твоите коалициони партнери Заев и Шеќеринска тука од Македонија?

Јас се колнам во крвта моја македонска дека немам никаква друга патна исправа освен македонска!!!

Ти свињо татарска во што ќе се заколниш дека ова што го пишуваш не е лага?

#👎🏿ГоцеЕМакедонец👌🏻

#МакедонијаНаМакедонците👍🏻

#БугаријаНаТатарите

https://www.facebook.com/AleksandarPandov.MKD

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...

Османи: Следната мисија на ДУИ е претседател на државата

Портпаролот на ДУИ, Бујар Османи денеска во изјава за медиумите рече дека следната мисија на ДУИ е претседател, бидејќи тоа е единствената функција која...