19.9 C
Ohrid
петок, јуни 14, 2024
ПочетнаМакедонијаКомшиите му викнаа полиција на битолскиот Јутјубер Ритко- Се вознимириле кога го...

Комшиите му викнаа полиција на битолскиот Јутјубер Ритко- Се вознимириле кога го демолирал неговиот автомобил…

Добро познатиот Битолчанец Ритко Мемедов неодамна се пофали дека купи нов автомобил благодарение на неговите фанови. Радоста и среќата за купувањето на автомобилот траеше кратко, се додека Ритко повторно дојде до луда идеја, а тоа е да го испокрши неговото возило, а видеото го прикачи на неговиот јутјуб канал. Возилото го оштетуваше дел по дел, а од кршењети и ударите се вознемирија неговите комшии при што веднаш му повикаа полиција.

Овој битолски јутјубер најави дека утре ќе го полие со бензин и ќе го запали, доколку добие поголем број на лајкови и споделувања…

Во продолжение ви го прикажувавме неговото видео..

ДЕЦА НЕ ГО ПРАВЕТЕ ОВА ДОМА !!!!!!

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Сиљановска не знае колку чинело патувањето во Берлин

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова денеска во изјава за медиумите, а по прашање во врска со нејзиното патување во Берлин каде што учествуваше на Конференцијата...

Бајден: Нема да го помилувам мојот син ниту да му ја ублажам казната

Американскиот претседател Џо Бајден нема да го помилува својот син Хантер или да му ја ублажи казната за три кривични дела поврзани со купување...

Двојно убиство доцна вечерва ја потресе Македонија

Двојно убиство се случи вечерва во еден град од источниот дел од државата, дознава 24инфо.мк. Жена на возраст од 37 години со нож го усмртила...

Македонската јавност згрозена: Четири лица тепале мајка пред нејзините деца

На 17.05.2024 во Виница, пријавените физички ја нападнале М.Р.(31) пред нејзините малолетни деца. Надворешната канцеларија за криминалистички работи Виница поднесе кривична пријава против С.Д.(35) од...