Маж од Гостивар пријави семејно насилство: Бил натепан од својата сопруга во кафана !!!

На 13.03.2021 во 16:10 часот С.А. пријавил дека истиот ден околу 15:00 часот во угостителски објект во Гостивар бил физички нападнат со тврди предмети од неговата сопруга С.С.(59) од Гостивар.

Таа била приведена и по целосното расчистување и документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here