27.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Драги Рашковски: Не побегнав од државата туку сум на одмор во Мексико...

Драги Рашковски: Не побегнав од државата туку сум на одмор во Мексико заедно со мојата сопруга да го прославиме нејзиниот родинден и воедно да одмориме !!

Translate (Eng):[gtranslate]

 

За Фокус, Рашковски доцна вечерва потврди дека со семејството е на годишен одмор во Мексико, додавајќи дека нема место за сензација.

– Нема место за сензација, на годишен одмор сум во Мексико. Заминавме на 14 -ти и таму ќе бидеме до 31 овој месец. Три години не сум бил на одмор, на сопругата ѝ е роденден. Следам сѐ што се случува, вели Рашковски во изјава за Фокус.

РЕКЛАМА

 

 

- Реклами -