31.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија По признанието дека има бугарски пасош на интернет се појави и слика...

По признанието дека има бугарски пасош на интернет се појави и слика како нашиот Евровизиски претставник знае да лета орел со рачињата..

Translate (Eng):[gtranslate]

По признанието дека има бугарски пасош и оти со тоа се гордее со тоа претставникот на Евровизија Васил Гарванлиев не продолжува со скандалите.Вчера го имавме со алка во боите на бугарското знаме, а денеска лета орли.

На социјалните мрежи се појави фотографија Израел, односно од евровисиското дружење со претставничката на Албанија Јонида Малиќи, кога Гавранлиев беше во придружба на Тамара Тодевска. Васил и Јонида насмеано позираат со прекрстени раце симболизарајќи го двоглавиот орел.Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -