4.9 C
Ohrid
четврток, април 18, 2024
ПочетнаМакедонијаБезобразно Видео насловено како тепачка во Охрид- Луѓе во години се тепаат...

Безобразно Видео насловено како тепачка во Охрид- Луѓе во години се тепаат а публиката ги снима со телефон..

Во непосредна близна наспроти Автобуската Станица во Охрид се случила вербална расправија која подоцна прераснала и во тепачка на двајца повозрасни особи кои биле во алкохолизирана состојба. На интернет протече видео кое ги вознемири не само Охриѓани туку и останатите корисници на социјалните мрежи, на никој не му е јасно како некој си дозволил да снима со мобилен телефон додека се тепаат повозрасни особи, а останатите наместо да ги разделат ги силат и се смеат, освен еден.

Видеото е прикачено на Фејзбук профилот Охрид Македонија.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Истепан вработен во ЕВН во Сарај.

Во текот на вчерашниот ден во 15.00 часот во СВР Скопје, Д.Б.(38) од с.Кадино, општина Илинден, пријавил дека во с.Глумово, општина Сарај, при извршување...

Пендаровски: Најмалку тројца владици во Синодот на МПЦ под руско влијание, но немаме докази дека се шпиони на руската федерална служба

Во изминатите неколку години, Македонија протера 18 руски дипломати, т.н. дипломати кои беа руски шпиони. Тоа беше направено во содејство со службите од кои...

Грејната сезона во Македонија продолжува поради временските услови

АД ЕСМ ги информира потрошувачите приклучени на системот за централно греење со кој управуваат компаниите формирани од АД ЕСМ, како и подружницата „Енергетика“, дека...

Скафандерот стана дел од мене, уште го чувам – вели Костадиновска-Стојчевска

Тој скафандер стана дел од мене, го чувам и ќе ми дозволите да ви кажам од кои причини го чувам. Јас бев две години...