25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Македонија Мухамед Асани е разрешен од директор, но тој се уште ќе породува...

Мухамед Асани е разрешен од директор, но тој се уште ќе породува други жени

Translate (Eng):[gtranslate]

Веапоска за тв 24: Три пати во 24 часа бев оперирана, на КАРИЛ дознав дека немам три органи…

Мухамед Асани е разрешен од директорската фотеља, но тој се уште ќе породува други жени. Зошто не доби посериозна санкција?“ – прашува родилката Јилдиз Веапоска која изминативе месеци макотрпно ја бара правдата односно одговорот што довело до тоа на породување со царски рез да остане дури без три органи.

РЕКЛАМА
- Реклами -