13.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Бугарскиот шоумен Слави Трифунов го повика Васил Гарванлиев кај него со понуда...

Бугарскиот шоумен Слави Трифунов го повика Васил Гарванлиев кај него со понуда за работа и пристоен живот

Translate (Eng):[gtranslate]

Шоуменот Слави Трифунов  на својот ФБ профил напиша коментар каде што му нуди на Васил да оди во неговаа продукција каде што ќе му понудел пристоен живот и работа, како поддршка бидејки имал бугарски пасош…

Драг пријателе ти си добар пејач , јас и пријателите имаме понуда за тебе ќе ти обезбедиме работа и пристоен живот – ние бугарите треба да се поткрепиме

Бугарија е до таму до каде што има и еден бугарин а во македонија ги има многу.

РЕКЛАМА

 

 

- Реклами -