13.9 C
Ohrid
четврток, септември 23, 2021
Почетна Македонија Креативен како неговата мајка- Синот на Лила Филиповска позира гол во када

Креативен како неговата мајка- Синот на Лила Филиповска позира гол во када

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонската водителка Лила Филиповска со секоја своја објава на социјалните мрежи предизвикува бура реакциии. Што и да направи таа не останува незабележано.

Но, се чини и нејзиниот син Филип тргна по нејзините стапки.

Тој реши на ги изненади своите следбеници со една интересна фотографија на која позира во када наплнета со пена.

РЕКЛАМА

Со оваа фотографија тој собра многу лајкови и коментари

- Реклами -