За време на полициски час на паркингот пред еден охридски хотел опожарени две возила !!! (Видео)

Вечерва опожарени се две паркирани возила на паркинг пред познат хотел во Охрид. Огнот го изгаснала екипата на против пожарната служба од Охрид. Настанот се случил во време на полициски час.

На местото на пожарот во моментов увид врши СВР Охрид.

Во инцидентот нема повредени, а причинета е материјална штета, пишува News1.mk


Извор: News1.mk

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here