17.4 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Ајде сега кажете лош збор за полицијата: Полициски службеник и помага на...

Ајде сега кажете лош збор за полицијата: Полициски службеник и помага на стара и изнемоштена бабичка во Битола..

Translate (Eng):[gtranslate]

Многупати македонската полиција била оцрнувана со погрдни зборови и исмејувана низ социјалните мрежи, дури и нападнати. После оваа фотографија се надевам дека многумина од вас ќе го сменат мислењето и конечно ќе разберат дека и полицијците се луѓе како нас вработани за парче леб во нашата мила и напатена земја…

Редакцијата на Шило Магазин дојде до ексклузивна папарацо фотографија каде што добро се гледа како овој полициски службеник вработен во СВР Битола и помага на стара и изнемоштена бабича… Со оваа објава сакаме јавно да му се заблагодариме и се надеваме дека многу почесто ќе гледаме вакви убави фотографии како нашата полиција му помага на народот и работи во негова полза.

РЕКЛАМА
- Реклами -