7.9 C
Ohrid
четврток, септември 23, 2021
Почетна Забава Твитерџиите од Македонија: Aце е наш

Твитерџиите од Македонија: Aце е наш

Translate (Eng):[gtranslate]

После помошта од Србија што ни дозволи бесплатно да се вакцинираме во нивната земја, благодарноста и задоволството секој го изразува на свој начин, но овој пат Твитерџиите се надминаа.

Александар Македонски го замененаа со Александар Вучиќ 🙂Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -