0.9 C
Ohrid
среда, јануари 26, 2022
Почетна Македонија Бугарите сакаа да ја испровоцираат Елена Ристеска, но таа им возврати во...

Бугарите сакаа да ја испровоцираат Елена Ристеска, но таа им возврати во нејзин стил !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Поп-пејачката Елена Ристеска не му остана должна на еден бугарски државјанин, кој ѝ остави коментар под една нејзина фотографија, а кој привлече огромно внимание. Бугаринот обидуваќи се да ја испровоцира нашата Елена напиша: Само една бугарка може да биде толку убава…

Но Елена не остана рамнодушна па веднаш му врати на коментарот !!!

РЕКЛАМА