23.9 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Пристигна албумот на Панини во Македонија за претстојнтоо Европско првенство во фудбал.

Пристигна албумот на Панини во Македонија за претстојнтоо Европско првенство во фудбал.

Translate (Eng):[gtranslate]

Oд 02. и 03. април 2021 год. и официјално се пуштаат во продажба албумите на Панини во Македонија за претстојнтоо Европско првенство во фудбал, ЕУРО 2021.

Пласманот на македонската фудбалска репрезентација донесе голем интерес за овој албум, кој годинава македонските фанови ќе имаат посебен мотив да го наполнат затоа што во него се и нашите репрезентативци.

Според првите информации, албумот ќе се продава по цена од 80 денари, а со него веднаш добивате и едно пакетче сликички гратис.Цената за едно пакетче со пет сликички внатре, се продава за 40 денари.

РЕКЛАМА
- Реклами -