2.7 C
Ohrid
петок, декември 8, 2023
ПочетнаМакедонијаПристигна албумот на Панини во Македонија за претстојнтоо Европско првенство во фудбал.

Пристигна албумот на Панини во Македонија за претстојнтоо Европско првенство во фудбал.

Oд 02. и 03. април 2021 год. и официјално се пуштаат во продажба албумите на Панини во Македонија за претстојнтоо Европско првенство во фудбал, ЕУРО 2021.

Пласманот на македонската фудбалска репрезентација донесе голем интерес за овој албум, кој годинава македонските фанови ќе имаат посебен мотив да го наполнат затоа што во него се и нашите репрезентативци.

Според првите информации, албумот ќе се продава по цена од 80 денари, а со него веднаш добивате и едно пакетче сликички гратис.Цената за едно пакетче со пет сликички внатре, се продава за 40 денари.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...