24.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Македонија Советникот на Општина Битола пронашол глушец во замрзнатиот зеленчук кој го купил...

Советникот на Општина Битола пронашол глушец во замрзнатиот зеленчук кој го купил од маркет.

Translate (Eng):[gtranslate]

Еден од советниците на Поинаку кои се застапени во советот на Општина Битола, Иван Чулакоски повторно ги вознемири корисниците на социјалните мрежи. Иван денес испазарил во битолски маркет замрзнат зеленчук Ројал микс но кога го отворил зеленчукот имал и што да види, во поковката имало и замрзнат глушец.

Во продолжение ви ја прикажуваме неговата објава:

РЕКЛАМА
- Реклами -