23.9 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Слави Трифунов, човекот кој влезе во бугарскиот парламент се плаши само од...

Слави Трифунов, човекот кој влезе во бугарскиот парламент се плаши само од нашиот Игор Џамбазов.

Translate (Eng):[gtranslate]

Бугарскиот шоумен има голема веројатност да влезе и во владата, па не е лошо да видиме со кого ќе си имаме работа. Слави е страв и трепет за многумина, важи за доста интелегентна особа и  ретко кој може  да го надзборува, но тоа правило не важеше кога гостуваше нашиот Игор во неговата емисија.

РЕКЛАМА
- Реклами -