13.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Ексклузивно за Шило Магазин: Се огласи Радица Динев во врска со скандалот...

Ексклузивно за Шило Магазин: Се огласи Радица Динев во врска со скандалот за лажно собирање донации. (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Доцна вечерва ексклузивно за Шило Магазин се огласи Радица Динев во врска со објавата на Систина, каде што е обвинета за лажно собирање на донации, за бебенце кое наводно било хоспитализирано во болницата.

ВО ПРОДОЛЖЕНИЕ ВИ ГО ПРИКАЖУВАМЕ ВИДЕОТО КОЕ СО ОДОБРЕНИЕ НА ШИЛО Е ПРИКАЧЕНО НА ТВИТЕР И НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ИНСТАГРАМ ПРОФИЛ.

РЕКЛАМА

- Реклами -