Заев и Филипче со мотори проверуваат дали работаат угостителите во Охрид? (Видео)

Топлото време повторно ги излажа политичарите да направат една добро обиколка со мотори низ Македонија. Министерот Филипче и премиерот Заев моментално се во Охрид и прават обиколка на затворената охридска ривиера.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here