25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Забава Изјавата на овој дедо ќе ве насмее: Ние младите треба да се...

Изјавата на овој дедо ќе ве насмее: Ние младите треба да се погрижиме оваа традиција да остане.

Translate (Eng):[gtranslate]

Не за џабе се рекло светот останува на младите, погледнете ја оваа изјава на овој дедо која слатко ќе ве насмее..

 

РЕКЛАМА
- Реклами -