25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Забава Вака младите ТикТокерки на Балканот ги почитуваат правилата и мерките за заштита....

Вака младите ТикТокерки на Балканот ги почитуваат правилата и мерките за заштита. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Запраната за движење и групирање за младите очигледно е само една забавна игра. Во продолжение погледнете што прават младите на Балканот додека затворени се угостителските објекити, диско клубовите итн..

РЕКЛАМА
- Реклами -