4.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаЗабаваВака младите ТикТокерки на Балканот ги почитуваат правилата и мерките за заштита....

Вака младите ТикТокерки на Балканот ги почитуваат правилата и мерките за заштита. (Видео)

Запраната за движење и групирање за младите очигледно е само една забавна игра. Во продолжение погледнете што прават младите на Балканот додека затворени се угостителските објекити, диско клубовите итн..

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...

Османи: Следната мисија на ДУИ е претседател на државата

Портпаролот на ДУИ, Бујар Османи денеска во изјава за медиумите рече дека следната мисија на ДУИ е претседател, бидејќи тоа е единствената функција која...