7.9 C
Ohrid
четврток, септември 23, 2021
Почетна Македонија Благојчо до Стојанче Ангелов: Еве за што служи главата, и како се...

Благојчо до Стојанче Ангелов: Еве за што служи главата, и како се кршат ќерамиди со нејзе…

Translate (Eng):[gtranslate]

Поздрав до директорот на ЦУК, и објаснување како се користи главата и за што треба да служи напиша на својот Фејсбук профил Благојчо Брлоко Горгиев.

РЕКЛАМА
- Реклами -