7.9 C
Ohrid
четврток, септември 23, 2021
Почетна Македонија Еве како изгледа полициски час во Чаир. (Видео)

Еве како изгледа полициски час во Чаир. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Забраната за движење и групирање за младите очигледно е само една забавна игра. Во продолжение погледнете како се забавуваа младите во Чаир за време на полициски час, а сето ова го споделиле на социјалната мрежа ТикТок, со цел да покажат колку се храбри и дека не се плашат од законот во Македонија.

РЕКЛАМА
- Реклами -