13.9 C
Ohrid
четврток, септември 23, 2021
Почетна Македонија Миленко дава награда од 10.000 евра, ваше е да му кажете дали...

Миленко дава награда од 10.000 евра, ваше е да му кажете дали земјата е округла или рамна

Translate (Eng):[gtranslate]

Миленко Неделковски прашува дали земјата е округла или рамна. Доколку некој знае и му каже, ќе делел парична награда до 10.000 евра, но се разбира бара докази за тоа…


(Видео)

РЕКЛАМА
- Реклами -