7.9 C
Ohrid
четврток, септември 23, 2021
Почетна Македонија (ФОТО) Иџe гo вoзи автoбycoт зa нa Евpoпско....

(ФОТО) Иџe гo вoзи автoбycoт зa нa Евpoпско….

Translate (Eng):[gtranslate]

Деновиве се снима спотот за химната на Македонија посветена на настапот на Европското првенство.


Спотот ќе биде снимен во панорамски автобус кој некако стана симбол на спортските успеси, во него се возеа кошаркарите, ракометарите на Вардар, а сега ќе се употреби и за успехот на фудбалерите..

РЕКЛАМА
- Реклами -