31.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Оф-роуд во Гостивар- Oткорна и дрва и знаци и се..... (Видео)

Оф-роуд во Гостивар- Oткорна и дрва и знаци и се….. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Оф-роуд во Гостивар вистинско адреналинско уживање, но се разбира доколку знаете да возите. Овој Гостиварчанец во продолжение ќе ви објасне како не треба да се вози, но не е детето криво, можеби моторот силата не си ја знае… 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -