17.4 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Полицијата казнува за не носење на маски, а тие не носат!? (Видео)

Полицијата казнува за не носење на маски, а тие не носат!? (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Службени лица во Штип контролираат и легитимираат без маски. Службен пример без преседан. Има ли смисла?

Дали ќе има казна за овие полициски службеници кои се шетаат како шерифи!

РЕКЛАМА
- Реклами -