17.4 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Забава Штипската Калифа: Сите ми викатe дебела сум, епа од инает сега за...

Штипската Калифа: Сите ми викатe дебела сум, епа од инает сега за два месеци ќе станам топ Пи*ка..

Translate (Eng):[gtranslate]

Повторно штипската Миа со нејзиното ново видео во кое и нема нешто паметно да се погледне и научи, ја разбранува јавноста. Сите и викале дека е дебела, но таа за ваш инает нарачала програма за слабеење и за два месеци ќе ослабне и ќе се направи пи*ка, и тоа не обична туку ТОП.

РЕКЛАМА
- Реклами -