24.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија „Едукативен блок на МРТ“ – буквата Л (лезбејки), на буква Г (геј)?

„Едукативен блок на МРТ“ – буквата Л (лезбејки), на буква Г (геј)?

Translate (Eng):[gtranslate]

Едукативен блок на Македонска Радио Телевизија (МРТ)
На буквата на буквата Л(лезбејки)
На буквата на буквата Г(Геј)
На буквата на буквата Т(трансексуалност)
Дигатализација, транспарентност, еднакво општество,образование и ед
Мила Царовска невладина куч..а, мизерија“ – е статусот кој од вчера се ш
социјалните мрежи, па граѓаните и родителите револтирано прашуваат „како
да се прикажува ова како нормално?“.

РЕКЛАМА
- Реклами -