23.1 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Македонија Струмичани се простуваат од нивната градска легенда ''Тони бате Tони''

Струмичани се простуваат од нивната градска легенда ”Тони бате Tони”

Translate (Eng):[gtranslate]

Денеска на социјалните мрежи струмичани се простуваат со уште една наша легенда познат по името Тони бате-бате, личност кој постојано го гледавме низ улиците и личност која ширеше само позитива. Нека почива во мир!

РЕКЛАМА
- Реклами -