17.9 C
Ohrid
понеделник, септември 27, 2021
Почетна Македонија Лажна е веста дека жител на Тетово со калашников си ја потпрел...

Лажна е веста дека жител на Тетово со калашников си ја потпрел хаубата на своето Ауди !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Необична фотографија стана вистински хит на социјалните мрежи.

Имено на фотографијата се гледа како тетовчанец си ја потпрел хаубата од своето Ауди со автоматска пушка АК-47 стои во текстот на некои медиуми во Македонија

Имено се работи за лош фотошоп на самата табличка, оргиналната фотографија е направена во Бугарија а не во Македонија.

РЕКЛАМА

Нема достапен опис

Во продолжение погледнете ја оргиналната слика…

Нема достапен опис

- Реклами -