13.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Забава Полицијата му повика пајак служба, но наместо возилото полицаецот беше кренат на...

Полицијата му повика пајак служба, но наместо возилото полицаецот беше кренат на хауба. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Невообичаени сцени во сообраќајот во Белград се среќаваат скоро секој ден, од грешките на почетниците, преку ароганцијата на поискусните возачи до неправилно паркираните возила. Другите возачи доживуваат непријатности, како и службениците од сообраќајната полиција кои се обидуваат да го спроведат законот, меѓутоа, ситуацијата од пред неколку дена, веројатно, никој ја нема доживеано.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad)

РЕКЛАМА
- Реклами -