Полицијата му повика пајак служба, но наместо возилото полицаецот беше кренат на хауба. (Видео)

Невообичаени сцени во сообраќајот во Белград се среќаваат скоро секој ден, од грешките на почетниците, преку ароганцијата на поискусните возачи до неправилно паркираните возила. Другите возачи доживуваат непријатности, како и службениците од сообраќајната полиција кои се обидуваат да го спроведат законот, меѓутоа, ситуацијата од пред неколку дена, веројатно, никој ја нема доживеано.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad)

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here