23.6 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија TикТокери пpeтепaa дете во автобус на ЈСП.

TикТокери пpeтепaa дете во автобус на ЈСП.

Translate (Eng):[gtranslate]

Профилот „Две ѕвезди“ на Твитер редовно споделува вознемирувачи видеа на социјалната мрежа поврзани со кривични дел снимени и објавени на Тик Ток.

Последното видео објавено од профилот покажува напад врз малолетник во автобус на ЈСП додека други снимаат, во истото видео има и дел посветен на полицаец кој среде работно време во униформа игра на апарати во казино.

Погледнете:

РЕКЛАМА

-Додека некој тепа деца во автобус на ЈСП(видео 1),други си играат на казино апарати со униформи(видео 2). Јасна слика за напредни стандарди.

- Реклами -