13.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Видео- Струмички фраер се обидува да фати непозната девојка на улица само...

Видео- Струмички фраер се обидува да фати непозната девојка на улица само затоа што имал скап автомобил

Translate (Eng):[gtranslate]

По теркот на западните јутубери, кои поставуваат стапица за да откријат дали некоја девојка е спонзоруша. Резултатот е во најмала рака интересен за гледање и остава простор за дискусија.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -