7.9 C
Ohrid
четврток, септември 23, 2021
Почетна Македонија Еве како се станува инспектор во Македонија !!

Еве како се станува инспектор во Македонија !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Алсат ексклузивно го обезбеди списокот на инспектори, на државно ниво, коишто се веќе вработени во Државниот пазарен инспекторат. Од профилите што работат во оваа институција, предводена од Стојко Пауновски, има инспектори со факултет за архитектура, филозофија, физичко образование итн.

РЕКЛАМА
- Реклами -