Инфлуенцерката Таша водела љубов додека го доела својот три годишен син?!

Мајка на три момчиња и јутјуб ѕeвезда, повеќепати ја шокираше јавноста со доењето на нејзиниот канал „Спиритуал Таша Мама“. Мајките ја обожаваа и ја ценеа за нејзината отвореност. Но, тоа што го направи беше премногу.

Претходно, блогерката од Сан Диего, Таша или всушност Наташа Халакана, предизвика повеќе или помалку контроверзии. Имаше многу обожаватели, меѓу мајките и тие се жалеа на недостаток на разбирање за општеството за таква физиолошка активност како што е доењето на јавно место.

Таа го доела бебето додека имала секс со сопругот: Интернетот експлодира, сите придружници се свртија против неа!

Некои ја обожаваа, други остро ја критикуваа. Меѓутоа, кога јавно изјавила дека понекогаш води љубов со нејзиниот сопруг, додека го дои нејзиниот тримесечен син. На следните видеа, Таша го задржа своето мислење, но и објасни:

“Мојот тримесечен син воопшто не дозволуваше да го остават. Тој порано имаше цуцла во устата и ја носеше постојано. Беше врзан за мене 24/7. Ние тоа го правевме додека тој спиеше или додека го доев на мене. Немаше никаква врска со моето бебе. Тој во никој случај не беше вклучен во она што го правевме “, напишала Таша.

Блогерката изјавила дека претрпела бран омраза, добила пораки во кои ја нарекуваат не само „несоодветна“, туку дури и „инцест“.

Видеата веќе не се достапни на веб-страницата, а Таша веќе го води каналот под друго име. Не е познато дали се предомислила. Но, тоа не помина без последици. Откако ќе го напишете старото име на нејзиниот канал во пребарувачот, ќе се појави комплетен список со порнографска содржина.

Преземено од: https://www.alo.rs/

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here