28.9 C
Ohrid
вторник, јули 23, 2024
ПочетнаСветИнфлуенцерката Таша водела љубов додека го доела својот три годишен син?!

Инфлуенцерката Таша водела љубов додека го доела својот три годишен син?!

Мајка на три момчиња и јутјуб ѕeвезда, повеќепати ја шокираше јавноста со доењето на нејзиниот канал „Спиритуал Таша Мама“. Мајките ја обожаваа и ја ценеа за нејзината отвореност. Но, тоа што го направи беше премногу.

Претходно, блогерката од Сан Диего, Таша или всушност Наташа Халакана, предизвика повеќе или помалку контроверзии. Имаше многу обожаватели, меѓу мајките и тие се жалеа на недостаток на разбирање за општеството за таква физиолошка активност како што е доењето на јавно место.

Таа го доела бебето додека имала секс со сопругот: Интернетот експлодира, сите придружници се свртија против неа!

Некои ја обожаваа, други остро ја критикуваа. Меѓутоа, кога јавно изјавила дека понекогаш води љубов со нејзиниот сопруг, додека го дои нејзиниот тримесечен син. На следните видеа, Таша го задржа своето мислење, но и објасни:

“Мојот тримесечен син воопшто не дозволуваше да го остават. Тој порано имаше цуцла во устата и ја носеше постојано. Беше врзан за мене 24/7. Ние тоа го правевме додека тој спиеше или додека го доев на мене. Немаше никаква врска со моето бебе. Тој во никој случај не беше вклучен во она што го правевме “, напишала Таша.

Блогерката изјавила дека претрпела бран омраза, добила пораки во кои ја нарекуваат не само „несоодветна“, туку дури и „инцест“.

Видеата веќе не се достапни на веб-страницата, а Таша веќе го води каналот под друго име. Не е познато дали се предомислила. Но, тоа не помина без последици. Откако ќе го напишете старото име на нејзиниот канал во пребарувачот, ќе се појави комплетен список со порнографска содржина.

Преземено од: https://www.alo.rs/

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Поранешната министерка за финансии, Нина Ангеловска стана мајка за прв пат.

Поранешната министерка за финансии, Нина Ангеловска стана мајка за прв пат. Пред неколку дена, на свет, го донесе својот син Стефан. На социјалните мрежи...

Левица: Тежок криминал во „Кромберг и Шуберт”- Врз грбот на работниците

​​​​Неколку дена во фабриката „Кромберг и Шуберт” е присутна финансиска полиција поради сомневање за проневера на милионски суми. Криминалниот ланец помеѓу управата во најпрофитабилниот...

На 26-07 во петок, свечено отварања на eтно Ресторанот и вила Бате Боле во село Лешани !!

Во срцето на општина Дебрца, поточно во село Лешани во петок на 26 јули во 19:00 часот  се отвора етно ресторан Бате Боле. Побегнете...

Чавков, Јане Ченто и други осудени за 27-ми април излегуваат од затвор на 30 дена

Осуденици за случајот 27 април се повикале на Членот 225 од Законот за извршување на санкциите, чиишто измени беа изгласани кон крајот на месец...