25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Забава Ќерката на премиерот Зоран Заев го прослави 20-от роденден.

Ќерката на премиерот Зоран Заев го прослави 20-от роденден.

Translate (Eng):[gtranslate]

Иако нема дилема дека интересот за нејзиниот приватен живот секојдневно расте, Александра Заева ретко споделува фотографии на нејзините социјални мрежи.

Сепак, вчера имаше супер повод за нова фотка – нејзиниот роденден.

Таа не откри како и со кој го прославила роденденот, а она што е приметливо е дека направила промена во имиџот, односно ја носи нејзината природна боја на коса, за разлика од порано кога беше русокоса.

РЕКЛАМА

Александра негува едноставен младешки стил и секогаш внимава на својот изглед, па и овојпат одбра сигурна варијанта – едноставен мал црн фустан.

Извор Женски Магазин

 

 

 

 

 

- Реклами -